Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Polish English French German

Ochrona danych osobowych

• Administratorem pobranych w czasie rekrutacji Państwa danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych RENATA TKATSCHUK

z siedzibą przy ul. Lubelska 17 w Chełmie, tel.: 515 089 566 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawicielem Administratora jest p. Renata  Tkatschuk.

• Głównym celem zbierania Państwa danych osobowych jest realizacja celów opisanych w umowie. Podanie danych jest konieczne w celu podpisania umowy i realizacji celów w niej zawartych.

• Na mocy przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Przy czym niektóre z przysługujących Państwu praw są ograniczone przepisami krajowymi.

• Dane udostępnione przez Państwa będą podlegały udostępnieniu jedynie instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Nie będą transferowane poza obszar naszego państwa. • Jeżeli jest Pan/Pani naszym klientem i utworzyliśmy Pani/Pana dokumentację, mamy obowiązek przechowywania jej co najmniej przez okres 6 lat od dnia dokonania w niej ostatniego wpisu. Z zastrzeżeniem tego terminu, jeżeli dane były przez nas przetwarzane w celu dochodzenia roszczeń (np. w postępowaniach windykacyjnych) przetwarzamy dane w tym celu przez okres przedawnienia roszczeń, wynikający z przepisów kodeksu cywilnego. Po upływie w/w okresów Państwa dane są usuwane lub poddawane anonimizacji.

• Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.